جزییات خبر

روابط عمومی منطقه استان مرکزی :

پایش طب صنعتی کارکنان شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی گام موثری در سلامت آنان

(دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸) ۰۸:۵۶

در جلسه ای با حضور پزشکان طب صنعتی سازمان بهداشت و درمان استانهای مرکزی و لرستان نتایج طب صنعتی کارکنان شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی پایش شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی عبداله گیتی منش مدیرشرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی ضمن تقدیر و تشکر از کادر درمانی طب صنعتی استان گفت: برای رسیدن به یک زندگی با کیفیت باید به مسایل روحی و روانی خود توجه کرد و از طریق ورزش و تغذیه مناسب در این زمینه گامهای موثری را برداشت . در ادامه دکتر شیخ الاسلام به تشریح ساختار قلب انسان پرداخت و بر اساس استانداردهای جهانی به چهار رنگ سبز ، زرد ، قهوه ای و قرمز برای قلب اشاره کرد و گفت: باید تلاش کرد با مراجعه به موقع کارکنان شرکت ملی پخش فراورده های نفتی به واحدهای درمانی رنگ قلب خود را در حالت سبز نگه داشت و درصورت حرکت به سمت رنگهای دیگر که ریسک خطر را برای افراد رقم میزند جلو گیری کرد . در ادامه دکتر داودی با ارایه پاورپوینتی به تحلیل و پایش نتایج طب صنعتی کارکنان شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی از سال 1393تا 97پرداخت و گفت: شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی جزء اولین شرکتهای نفتی در سطح استان مرکزی است که به طب صنعتی کارکنان خود توجه میکند و با این مرکز تعامل خوبی دارد . تحلیل و تعریف فشار خون ، دیابت ، چربی خون ، چاقی ، استعمال دخانیات از مهمترین شاخصهایی بود که دکتر داودی به تحلیل و پایش آنها پرداخت و از کارکنان واحدهای مختلف این شرکت خواست با اهمیت دادن هر چه بیشتر به مسایل پزشکی و سیستم ارجاع و پیگیری موارد خواسته شده و ارایه نتایج تا پایان درمان با این مرکز همکاری کنند .
در پایان حسن زاهدی رئیس واحد اچ . اس . ای منطقه استان مرکزی نیز ابراز امیدواری کرد بتواند با پیگیری های مستمر واحد تحت امر خود نسبت به نتایج طب صنعتی برای کارکنان بیش از گذشته تلاش نماید تا انشا ء الله شاهد بروز بیماری در میان کارکنان نباشد . در پایان تیم کادر طب صنعتی سازمان بهداشت و درمان سازمان صنعت نفت استانهای مرکزی و لرستان به سئوالات حاضرین در جلسه پاسخ دادند .

خبر طب صنعتی
خبر طب صنعتی
خبر طب صنعتی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید