جزییات خبر

نشست تخصصی حقوق شهروندی وعفاف وحجاب در منطقه استان مرکزی

تاکید مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی بر پایش مستمر شاخصهای حقوق شهروندی و عفاف و حجاب

(سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸) ۱۳:۱۱

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی در نشست تخصصی خود با روسای نواحی و واحدهای مختلف منطقه بر توسعه ، پایش و بهبود شاخصهای 40گانه حقوق شهروندی در نظام اداری و شاخصهای 11گانه عفاف و حجاب تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی منطقه استان مرکزی مهندس عبداله گیتی منش گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برای نظام اداری کشور در سطح استانهای مختلف 40شاخص برای رعایت حقوق شهروندان و همچنین 12محور جهت عفاف و حجاب تدوین و بر اساس آن دستگاههای استانی مورد ارزیابی سالیانه قرار میگیرند.
وی خاطر نشان کرد با آسیب شناسی منطقه از حیث شاخصهای فوق و بررسی ، پایش و بهبود موارد مطرح شده میتوان گامهای موثری برای رضایت هر چه بیشتر مراجعین برداشت .
در ادامه مسئول روابط عمومی منطقه استان مرکزی ضمن ارایه گزارشی از جلسات قبلی حقوق شهروندی و عفاف و حجاب شاخصهای مندرج در دستورالعمل مربوطه را قرائت و ابراز امیدواری کرد با راهنمایی های مدیر منطقه و تعامل بین واحدها و همکاری آنها بتوان در ارزیابی فرایندهای فوق الذکر بعنوان نماینده شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران در سطح استان همچون سالهای گذشته حائز موفقیتهای خوبی گردد . سپس حاضرین در جلسه نقطه نظرات خود را مطرح و در پایان جلسه فوق با 20مصوبه جهت اجراء و بهبودخاتمه یافت.یادآوری میگردد تلاش جهت رعایت کرامت انسانی مراجعین به منطقه ، اعمال صحیح قوانین و مقررات برای مراجعین ، پرهیز از هر گونه تبعیض در سطح فرایندهای شرکت جهت ارایه خدمت به مردم ، تلاش جهت روان سازی فرایند ها و رفع قوانین زاید در فعالیتهای شغلی مختلف ، حفظ رعایت حریم خصوصی افراد ، اطلاع رسانی به موقع به مراجعین و تلاش برای کمک به افراد توانخواه در سطح منطقه از مهمترین مصوبات این جلسه بود که مدیر منطقه بر اجرای آنها تاکید نمودند .

خبر جلسه حقوق شهروندی
خبر جلسه حقوق شهروندی
خبر جلسه حقوق شهروندی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید