جزییات خبر

دوره آموزشی سلامت زنان شاغل در شرکتهای نفتی استان مرکزی

برگزاری دوره آموزشی سلامت جسمانی وروانی زنان شاغل در شرکتهای نفتی به میزبانی شرکت ملی پخش منطقه استان مرکزی

(یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸) ۰۹:۵۰

با برگزاری دوره اموزشی سلامت جسمانی و روانی برای زنان شاغل در صنعت نفت استان مرکزی گامهای موثری در این زمینه برداشته شد .

به گزارش روابط عمومی منطقه استان مرکزی،اولین دوره آموزشی سلامت جسم و روان ویژه زنان شاغل در شرکتهای نفتی استان مرکزی در سال 98 به میزبانی اداره آموزش پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی طی دو روز متوالی برگزار شد.
این دوره آموزشی با عنوان سلامت جسم وروان زنان شاغل با تدریس استاد خسرو رضایی از اساتید برجسته سازمان بهزیستی شهرستان شازند برگزار شد .
راحیل منفردی مشاور بانوان منطقه گفت: دوره فوق با حمایت مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی و به همت امور بانوان منطقه و همکاری اداره آموزش منطقه و با مشارکت بانوان شاغل در شرکتهای نفتی از جمله پالایشگاه نفت امام خمینی (ره)شازند وشرکت گاز استان و با میزبانی این منطقه از تاریخ 98/4/18تا 98/4/19برگزار شد .
منفردی ارتباط بین سلامت روحی و روانی بانوان با سلامت جسمانی انها ، نقش مهم زنان در خانواده و صنعت و تاثیر بیماری های روحی و روانی در این دو فضای بسیار مهم ، تاثیر سلامت جسمی و روانی بانوان در سلامت روحی و روانی فرزندان خود ایجاد یک زندگی شاد با بهره وری بالا ، تاثیر سلامت جسمانی بانوان در توسعه فرایندهای اجتماعی و معنوی و تاثیر این دو فرایند در پیشرفتهای سازمانی را از مهمترین سرفصلهای این دوره دانست .
ایشان با توجه به هفته حجاب و عفاف این دروه اموزشی را در بهبود شرایط زندگی کاری بانوان شاغل در شرکت بسیار موثر دانست و ابراز امیدواری کرد بتوان در این خصوص گامهای موثر دیگری را در اینده برداشت .

خبر کلاس آموزشی بانوان
خبر کلاس آموزشی بانوان
خبر کلاس آموزشی بانوان
خبر کلاس آموزشی بانوان

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید