جزییات خبر

به منظور پایش اقدامات ضد کرونایی

نشست تخصصی بررسی اقدامات منطقه استان مرکزی با حضور رئیس و کادر پزشکی سازمان صنعت نفت استان مرکزی و لرستان در سالن اجتماعات این منطقه تشکیل شد

(یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹) ۱۱:۳۲

دکتر معصومی رئیس سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت استانهای مرکزی و لرستان از تلاش و همکاری خوب مدیریت و کارکنان واحد HSE منطقه استان مرکزی در اقدامات ضد کرونایی در سطح منطقه تقدیر و تشکر و ادامه این همکاریها را خواستار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی ، نشست تخصصی رئیس و کادر پزشکی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت استانهای مرکزی و لرستان با حضور روئسای HSE شرکتهای نفتی به میزبانی واحد HSEمنطقه استان مرکزی تشکیل و اقدامات ضد کرونایی این منطقه مورد ارزیابی و پایش قرار گرفت .
مدیر منطقه استان مرکزی گفت: با تعامل و همکاری سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت استان و اقدامات خوب واحد HSE بعنوان سربازان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا تا کنون توانستیم به گونه ای عمل کنیم که شاید بتوانیم شاهد انتقال ویروس به شخصی از کارکنان منطقه نشویم که جای سپاس از خداوند منان است .
در ادامه دکتر شیخ الاسلام رییس طب صنعتی از عملکرد این منطقه در ارایه آموزشهای لازم برای پرسنل خود تقدیر و اعلام کرد کرونا هنوز تمام نشده و همانند گذشته باید با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکلهای بهداشتی اقدام کرد .سپس دکتر داودی متخصص طب کار به قسمت دیگری از رفتار ویروس کرونا اشاره کردو گفت باید در محل کار خود مراقب این رفتار باشیم تا هم نیروی انسانی و هم فرایندهای کاری در سلامت بمانند . در پایان دکتر معصومی رئیس سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت استان مرکزی و لرستان اقدامات منطقه استان مرکزی را خوب ارزیابی کرد و به کاربرد دستگاه ونتیلاتوربرای اکسیژن رسانی به ریه بیماران کرونایی در شرایط سخت اشاره کرد و گفت: اگر کسی از این فرایند اطلاع داشته باشد و رفتار ویروس کرونا را خوب بشناسد برای مبتلی نشدن به آن تمامی اصول و پروتکلهای بهداشتی را به خوبی رعایت میکند . ایشان از عملکرد و همکاریهای خوب مدیریت ، واحد HSE و کارکنان منطقه استان مرکزی در تعامل با سازمان بهداشت و درمان و اقدامات ضد کرونایی که تا کنون انجام شده است تقدیر و خواستار ادامه این فعالیتها شد .
در پایان حسن زاهدی رئیس واحد HSE نیز طی گزارشی به ضد عفونی کردن انبار نفت سردار شهید رحیم آنجفی ، وسایل نقلیه ایاب و ذهاب ، اطاقها و سرویسهای بهداشتی ، توزیع دستکش و ماسک برای کارکنان و رانندگان نفتکش ، تب سنجی کارکنان ، رانندگان و مراجعین واطلاع رسانی و آموزش کارکنان توسط این واحد و کادر پزشکی و همچنین اخیرا طب صنعتی اشاره کرد و آنها را از عمده راه کارهای ضد کرونایی این منطقه برای مقابله با این ویروس ذکر کرد .

خبر حضور شبکه بهداشت ودرمان 5
خبر حضور شبکه بهداشت ودرمان 4
خبر حضور شبکه بهداشت ودرمان 3
خبر حضور شبکه بهداشت ودرمان 2
خبر حضور شبکه بهداشت ودرمان 1
روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید