جزییات خبر

به منظور استفاده بهینه از مصرف بنزین

خودرو های عمومی ( تاکسی و وانت بار ها ) به طور رایگان گاز سوز می شوند

(شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹) ۱۱:۲۶

رانندگان خودرو های عمومی ( تاکسی و وانت بارها )، با ثبت نام در سامانه gcr.niopdc.ir میتوانند از مزایای گاز سوز کردن خودرو های خود به طور رایگان بهره مند شوند .

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی ،از ثبت نام گاز سوز کردن خودرو های عمومی ،مانند تاکسی ها و وانت بارها در سایت gcr.niopdc.ir به صورت رایگان خبر داد و گفت : بر اساس مصوبه شورای عالی اقتصاد و راهبرد شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران، رانندگان و مالکان خودرو های فوق الذکر میتوانند، با ثبت نام مشخصات هویتی خود و خودروی مورد نظر در این سامانه از مزایای طرح فوق بهره مند شوند .
سعید جمشیدی به اطلاع رسانی در خصوص طرح فوق پرداخت و خاطر نشان کرد :در سطح استان مرکزی توسط واحد روابط عمومی از طریق نصب بنرهای مربوطه ، و ارسال کلیپهای تهیه شده توسط روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در کانالها و گروهای مردمی و همچنین درج راهنمای آن در سایت منطقه و مکاتبه با فرمانداران و سازمانهای ذیربط و مسئول ، اطلاع رسانی شده است .
این مقام مسئول به سازمان تاکسی رانی و اتحادیه وانت بارهای استان مرکزی اشاره کرد و گفت :با روئسای این دو صنف مذاکراتی به صورت کتبی و شفایی برای اطلاع رسانی و تبلیغ بیشتر این طرح در میان مراجعین خود صورت گرفته که امید است موثر واقع گردد .
وی به اولویت بندی این طرح اشاره کرد و گفت : مجموعا یک میلیون و 460هزار خودرو در این دوره ثبت نام خواهد شدکه اولویت با کسانی است که زودتر در سایت فوق الذکر ثبت نام کنند .
جمشیدی استفاده بهینه از مصرف بنزین و صرفه جویی در آن ، استفاده از سوخت پاک cng و کاهش آلودگی های زیست محیطی و ارزان بودن این سوخت و همچنین افزایش ارزش قیمت خودرو های دو گانه سوز نسبت به تک سوز و در نهایت رایگان بودن این طرح را از مزایای مثبت آن دانست و از هم استانی های عزیز خواست هر چه سریعتر در این سامانه ثبت نام کنند .

گازسوز کردن تاکسی و وانت  2
گازسوز کردن تاکسی و وانت  1
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید