جزییات خبر

در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی

آبیاری جنگلهای منطقه کوهستانی چپغلی شهرستان شازند و خانه سازی برای محرومین روستا های شهرستان هندودر مورد ارزیابی قرار گرفت

(دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹) ۱۱:۲۰

در نشست مسئولیت اجتماعی نسبت به آبیاری جنگلهای مجتمع تفریحی چپغلی شهرستان شازند و ساخت یک باب منزل مسکونی برای محرومین توسط کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی تصمیم گیری شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی، مدیر منطقه استان مرکزی ، به حس مسئولیت اجتماعی اشاره کرد و گفت: امید است تا پایان سال 99بتوان با تلاش و همت کارکنان منطقه نسبت به پروسه آبیاری مجتمع جنگلهای کوهستانی منطقه چپغلی شهرستان شازند و ساخت یک باب منزل مسکونی برای محرومین در روستا های محروم شهرستان هندودر اقدام کرد وتا پایان سال 99این دو پروژه مهم را به پایان رساند .

وی به مصوبات صورتجلسه شورای سیاست گذاری حفظ حقوق بیت المال اراضی و منابع طبیعی استان اشاره گرد و افزود : کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی در راستای تحقق اهداف مسئولیت اجتماعی و حقوق شهروندی ، خود را نسبت به حفظ محیط زیست متعهد دانسته و تلاش خواهند کرد با استفاده از توان و پتانسیل داوطلبانه آنها و جامعه بسیجی کارکنان به اهداف فوق نایل آیند .

این مقام مسئول از تمامی خیرین منطقه استان مرکزی در صنوف و واحدهای مختلف تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد: بتوان در آینده نزدیک ساخت یک باب منزل مسکونی برای محرومین شروع و تا پایان سال 99به اتمام برسد .

در نشست فوق پاسخ گویی به شکایات 09627نیز مورد ارزیابی قرار گرفت و تاکید شد با مراقبت بیشتر از تعداد شکایتها در سطح جایگاه های استان کاسته و تکریم به مراجعین توسط کارگران جایگاهها موج رضایتمندی و خرسندی را در بین آنها افزایش دهد .

از مهمترین مصوبات این جلسه میتوان به بازدید مسئولین و مجریان از منطقه کوهستانی جنگلهای چپغلی برای آبیاری ، تهیه تجهیزات و مخازن لازم ، ادامه جمع آوری کمکهای مردمی و خیرین منطقه ، استفاده از ظرفیتهای پایگاه بسیج شهید آهنگرانی جهت تحقق اهداف فوق اشاره کرد .

خبر مسئولیت اجتماعی 4
خبر مسئولیت اجتماعی 3
خبر مسئولیت اجتماعی 2
خبر مسئولیت اجتماعی 1

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید