جزییات خبر

در یک نشست خبری

مدیر منطقه در گفت گو با اصحاب رسانه اعلام کرد

(چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۲۰

دوگانه سوز کردن خودرو های عمومی در استان مرکزی اجرایی شد .

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزي در نشست خبری با اصحاب رسانه ، از دو گانه سوز کردن خودرو های عمومی در سطح استان مرکزی خبر داد و گفت : از آغاز این طرح تا کنون 720خودرو جهت نصب تجهیزات گاز CNG ثبت نام و 236خودرو موفق به نصب تجهیزات خود روی خود شده اند .
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی ،جمشیدی افزود: یک کارگاه نصب تجهیزات در شهر خمین و دو کارگاه دیگر در اراک به این مهم اختصاص یافته اند و آماده همکاری با مالکان و رانندگان خودرو های عمومی می باشند . وی به رایگان بودن این طرح اشاره کردو از اصحابه رسانه و صدا و سیمای مرکز استان خواست، در این زمینه به نحو شایسته اطلاع رسانی صورت گیرد .
این مقام مسئول به مزیت گاز CNG پرداخت و آنرا نسبت به گازLPG با ایمنی بالاتر وآلایندگی کمتری دانست و گفت: با حرکت به سمت سوخت پاک CNG شرایط زیست محیطی بهتر وهوای پاکتری فراهم می گردد.
جمشیدی به نظارت مستمر کارشناسان شرکت بر نحوه نصب تجهیزات توسط کارگاه های ذکر شده اشاره کرد و گفت: این نظارت به طور مستمر انجام می گیرد و طبق بازرسی های انجام شده مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد .
مدیر منطقه استان مرکزی یکبار دیگر به سایت GCR,NIOPDC.IRاشاره کرد و گفت: از رانندگان و مالکان خودرو های عمومی میخواهم هر چه سریعتر بدون هیچ گونه هزینه ای از طریق سامانه فوق الذکر ثبت نام نمایند و با گاز سوز کردن خودرو های عمومی خود از مزایای این طرح بهره مند شوند . وی ابراز امیدواری کرد بتوان از طریق مذاکره و مکاتبه با اتحادیه وانت بارهای استان در این زمینه و همچنین مکاتبه با فرمانداریها و شهرداریهای شهرهای استان گامهای موثر دیگری را برداشت .

در پایان این نشست از خبر نگاران وخبرگزاریهایی که در بحث CNGوگاز سوز کردن خودروهای عمومی با منطقه همکاری لازم را داشتند تجلیل شد.

نشست مدیر منطقه با اصحاب رسانه 5
نشست مدیر منطقه با اصحاب رسانه 4
نشست مدیر منطقه با اصحاب رسانه 3
نشست مدیر منطقه با اصحاب رسانه 2
نشست مدیر منطقه با اصحاب رسانه 1

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید