جزییات خبر

به منظور اجرای برنامه های مصوب وزار ت نفت در حوزه نماز

بومی سازی و اجرای برنامه های ابتکاری نماز مورد بررسی قرار گرفت

(سه شنبه ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۰۰

در جلسه ستاد اقامه نماز منطقه استان مرکزی بر اساس برنامه های مصوب سال 1399 وزارت نفت در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز بومی سازی و اجرای برنامه های ابتکاری نماز مورد بررسی قرار گرفت .

در این نشست مدیر شرکت ملی پخش فرآْورده های نفتی منطقه استان مرکزی به اجرایی نمودن برنامه های مصوب سال 1399وزارت نفت در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نمازاشاره کرد و گفت: برای تحقق اهداف فوق باید در شرایط فعلی با حفظ رعایت اصول بهداشتی گامهای موثری برداشت به گونه ای که سلامتی روحی و جسمی همکاران و مخاطبان نماز حفظ شود .
به گزارش روابط عمومی منطقه استان مرکزی دبیر ستاد اقامه نماز به گزارشی از اقدامات قبلی این ستاد اشاره کرد و در خصوص نحوه برنامه های ابتکاری و بومی سازی برنامه نماز مطالبی را مطرح و از پیشنهادات سایر اعضاء نیز استقبال شد .
از مهمترین مصوبات این جلسه میتوان به مواردی از جمله آموزش راه های دعوت به سوی نماز ، آموزش آداب و اسرار نماز برای کارکنان ، تجلیل از فرزندانی که به سن تکلیف می رسند ، استفاده از فضای مجازی برای تبلیغ احادیث و روایات اسلامی و قرآنی در مورد نماز برای همکاران و خانواده ها و تعیین تکلیف وضعیت نمازخانه و سرویسهای بهداشتی جنب جایگاه توره ، همچنین توجه به حفظ پروتکل های بهداشتی در نمازخانه های بین راهی و جایگاه های عرضه سوخت استان بحث و تبادل نظر شد .


جلسه نماز  3
جلسه نماز  2
جلسه نماز  1
روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید