جزییات خبر

به همت واحد HSE منطقه استان مرکزی

دوره آموزشی آشنایی با نحوه اطفای حریق، در جایگاه های عرضه سوخت استان مرکزی کلید خورد

(دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹) ۱۱:۰۰

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی از آموزش 435نفر ساعت کارکنان جایگاه های عرضه سوخت استان در آبان ماه 99خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی ، سعید جمشیدی از آغاز برگزاری دوره های آموزشی آشنایی با نحوه اطفاء حریق برای کارکنان ، متصدیان و اپراطور  های جایگاه های عرضه سوخت  استان خبر داد و گفت : به همت و تلاش واحد HSE منطقه آموزشهای فوق طی  6 جلسه در آبان ماه سال جاری برگزار شد .

این مقام مسئول گفت : طبق برنامه  های تدارک دیده شده در طول یک ماهه جاری تعداد 290نفر از کارکنان جایگاه های عرضه سوخت استان تحت آموزشهای تئوری و عملی قرار گرفتند و با استفاده از کپسولهای اطفاء حریق با نحوه مقابله با آتش آشنا شدند .

جمشیدی توسعه و بهبود یادگیری ، افزایش ارتقاء سطح مهارت کارکنان ، افزایش آمادگی آنها در برابر حوادث ،  مقابله و مهار آتش در کمترین زمان ممکن و محافظت از جایگاههای عرضه سوخت و مراجعین به هر جایگاه در زمان توقف را از اهداف این دوره های آموزشی ذکر کرد و ابراز امیدواری کرد شاهد بروز هیچ گونه حادثه ای در سطح جایگاههای عرضه سوخت استان نباشیم .

در پایان مدیر منطقه استان مرکزی از تلاش واحد HSE در برگزاری و توجه به این دوره تقدیر کرد و ابراز امیدواری کرد بیش از گذشته در شرایط ویژه فعلی باید به این فرایند بسیار مهم با حفظ رعایت پروتکلهای بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی توجه کرد.  


آموزش اطفای حریق  5
آموزش اطفای حریق  4
آموزش اطفای حریق  3
آموزش اطفای حریق  2
آموزش اطفای حریق  1
روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید