جزییات خبر

به پاس سوخترسانی داوطلبانه به مناطق محروم

طی مراسمی ازمدیران عامل شرکتهای حمل و نقل فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی تجلیل شد

(یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹) ۱۲:۱۸

در نشستی با مسئولین سپاه روح الله استان مرکزی از مدیران عامل شرکتهای پیمانکاری حمل و نقل فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی ، به خاطر مشارکت داوطلبانه در سوخت رسانی به نقاط دور افتاده و کمک به مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان تجلیل شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی ، سعید جمشیدی مدیر منطقه ، ضمن گزارشی از تعامل و همدلی ناوگان حمل و نقل استان مرکزی، از کمکهای شبانه روزی ناوگان حمل و نقل در امر سوخت رسانی به نقاط محروم و دور افتاده و همچنین کمکهای مومنانه و خیر خواهانه آنها در قالب دیگر کمکهای سپاه روح الله استان مرکزی به نقاط محروم استان سیستان و بلوچستان تقدیر و تشکر کرد . وی منطقه استان مرکزی را اولین منطقه ای دانست که رانندگان و پیمانکاران آن در قالب پایگاه بسیج شهید آهنگرانی توانسته اند در طول سال جاری اقدامات خیر خواهانه ای را در امر سوخت رسانی به نقاط دور افتاده ، اقدامات ضد کرونایی و کمکهای مومنانه را به نتیجه برسانند .
در ادامه سرهنگ گودرزی معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله، ضمن قدردانی از ناوگان حمل و نقل منطقه استان مرکزی و پایگاه بسیج شهید آهنگرانی گفت: به همت والای شما و دیگر خیرین عزیزدر سطح استان ما توانسته ایم هزار و100 جهیزیه برای ازدواج نیازمندان ، 670فرصت شغلی برای جوانان جویای کار ، 567صندوق قرض الحسنه ، بازسازی 47باب مدرسه ، و دیگر اقدامات و کمکهای مومنانه را به ثمر برسانیم .
ایشان استان سیستان و بلوچستان را از استانهای محروم کشور ذکر کرد و گفت : به همت شما خیرین عزیز طی عزیمت سپاه روح الله به مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان توانستیم در این زمینه نیز اقدامات قابل توجهی را بعمل آوریم .
لازم به ذکراست بر اساس گزارشات دریافتی توزیع یک تانکر نفت سفید در بین نیازمندان ، و همچنین اهداء کمکهای مومنانه شامل بسته های خوراکی ، غذایی و پتو و همچنین لوازم التحریر در بین دانش آموزان جمعا به مبلغ 230میلیون ریال از مهمترین اقدامات انجام گرفته در این سفر است . همچنین سوخترسانی به نقاط دور افتاده ، کمکهای مومنانه ، و استقرار سه باب درمانگاه در نقاط دور افتاده سیستان و بلوچستان از اهداف آتی سپاه روح الله می باشد .
در پایان در این نشست از مدیران عامل شرکتهای پیمانکاری ناوگان حمل و نقل فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی و همچمین فرمانده پایگاه بسیج شهید آهنگرانی تجلیل شد .

تقدیر از رانندگان نفت کش 4
تقدیر از رانندگان نفت کش 3
تقدیر از رانندگان نفت کش 2
تقدیر از رانندگان نفت کش 1
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید