جزییات خبر

در فصل زمستان

آمادگی کامل برای سوخترسانی را داریم

(دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹) ۱۲:۱۳

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی از آمادگی پرسنل، تجهیزات و ناوگان حمل و نقل فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی در فصل سرما خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی ، سعید جمشیدی گفت: استان مرکزی یکی از استانهای سردسیر کشور محسوب می شود که سوخترسانی در آن از اولویت خاصی برخوردار است .
وی با توجه به بارش برف شدید روز گذشته گفت : با توجه با بارش شدید برف ناوگان حمل و نقل فرآورده های نفتی وارد انبار نفت سردار شهید رحیم آنجفی شدند و به بارگیری انواع فراورده های نفتی برای سطح استان و حتی دیگر استانهای کشور اقدام کردند .
این مقام مسئول گفت: در سه ماهه گذشته با تشکیل میز خدمت در روستا های فاقد گاز توانستیم بیش از دو هزار و 500خانوار را برای دریافت نفت سفید و گاز پخت و پز ثبت نام کنیم و حالا با ثبت نام الکترونیکی در سامانه سدف می توانند به نرخ مصوب سوخت خود را دریافت کنند .
جمشیدی به موجودی مطلوب سوخت در انبار نفت سردار شهید رحیم آنجفی اشاره کرد و گفت : الحمدالله در این زمینه هیچ گونه کمبودی وجود ندارد و سوخترسانی به ناوگان حمل و نقل از طریق 91 باب جایگاه سوخت مایع و 62 باب جایگاه سوخت cng در سطح استان در حال انجام است .

مدیر منطقه استان مرکزی به سوخت رسانی در 8 ماهه گذشته نیز اشاره کرد و گفت: شرکت ملی پخش فرآورده های استان مرکزی ,جزء شرکتهای خدمات رسان و عملیاتی محسوب میشود و مجموعه کارکنان این منطقه تمام قد در ایام کرونایی توانستن با رعایت پروتکل های بهداشتی , گندزدایی عرضه سوخت و تب سنجی روزانه در راه ارائه خدمت به مردم شریف استان از جمله صنایع ,بخش حمل و نقل و کشاورزی و دیگر خانوارهای نیاز به سوخت بدون هیچ گونه تعطیلی به تلاش خود ادامه دهند در پایان ایشان ابراز امیدواری کرد با شکست ویروس کرونا بتوان گامهای موثر تری در این زمینه برای ارائه خدمت به مردم برداشت .

سوخت رسانی  2
سوخت رسانی  1

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید