جزییات خبر

به منظور بهبود فرایندهای کاری

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی، با مدیران و مالکان جایگاه های عرضه سوخت استان تشکیل جلسه داد

(شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹) ۱۱:۱۳

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی در نشست با مدیران و مالکان جایگاه های عرضه سوخت استان گفت : جایگاه داران و ناوگان حمل و نقل فراورده های نفتی دو پای توانمند درعرصه سوخت رسانی شرکت ملی پخش میباشند که بدون آنها توانی برای حرکت باقی نخواهد ماند .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی ، سعید جمشیدی در نشست با مدیران و مالکان جایگاه های عرضه سوخت استان گفت : اگر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی را پیکره یک ساختار خدمات رسان تلقی کنیم، بدون شک جایگاه داران و ناوگان حمل و نقل به مثابه دو پای تنومند و استوار برای آن به حساب می ایند که بدون آن توانی برای ادامه سوخترسانی و خدمت به مردم شریف کشور باقی نخواهد ماند.
وی اهداف مهم سوخترسانی در فصل سرما و بهبود مستمر فرایندهای موجود در سطح جایگاهها، از جمله توجه به امورات فنی و مهندسی ، عملیات جایگاهها ، رعایت اصول ایمنی ،توجه به فعالیتها و خدمات اجتماعی و فرهنگی و همچنین رعایت اصول بهداشتی و اقدامات ضد کرونایی را تشریح و از عملکرد مطلوب آنها در سال جاری تشکر کرد .
در ادامه دکتر رساله پور مدیر جایگاه گندمزاربه تشریح کامل ویروس کرونا و اقدامات انجام گرفته در سطح جایگاهها اشاره کرد و گفت: تلاش کردیم در طول یکسال گذشته سطح آلودگی ها و انتشار ویروس از طریق تجهیزات و محیط جایگاهها به حداقل برسد و در این تلاش بسیار موفق بوده ایم .
در این نشست عباسی نماینده صنف جایگاه داران استان و دیگر مدعوین پیشنهادات خود را مطرح و سپس معاونین فنی و عملیاتی، بازرگانی و روئسای واحدهای مختلف منطقه رهنمودهای لازم را جهت ارایه خدمت مطلوب، پایدار همراه با رعایت اصول ایمنی و رعایت مقررات بهداشتی در حوزه های مرتبط با هر واحد ارائه دادند .
در پایان مسئول روابط عمومی منطقه استان مرکزی با ارائه یک پاورپوینت عملکرد مطلوب جایگاه های استان مرکزی را در حوزه های مختلف از جمله سوخترسانی ، اقدامات ضد کرونایی و بهداشتی ، تعامل با بازرسان و بازدید کنندگان شرکت به هنگام مراجعه به جایگاهها ، وضعیت نمازخانه های بین راهی و افزایش حس مسئولیت اجتماعی و رعایت حقوق شهروندی آنها به نمایش گذاشت .

خبرهمایش با جایگاهداران 5
خبرهمایش با جایگاهداران 4
خبرهمایش با جایگاهداران 3

خبرهمایش با جایگاهداران 1
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید