جزییات خبر

با برگزاری یک مراسم فرهنگی

از پرستاران ، رانندگان و تعدادی از کارکنان منطقه تجلیل شد

(دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹) ۰۹:۵۶

با حضور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی طی مراسمی فرهنگی از پرستاران ، رانندگان ، و تعدادی از کارکنان واحدهای مختلف تجلیل شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی ، همزمان با روز میلاد با سعادت حضرت زینب ( س) با برگزاری یک مراسم فرهنگی با حفظ رعایت پروتکل های بهداشتی در نماز خانه ستاد و با حضور مدیر منطقه ، امام جماعت و جمعی از کارکنان واحدهای مختلف از 5تن از پرستان فعال در عرصه خدمت بویژه در ایام کرونا تجلیل شد .
در این مراسم سعید جمشیدی به روز حمل و نقل هم گریزی زد و گفت : بدون شک رانندگان نفتکش ، و یا خودرو های سبک در ارائه خدمت دارای نقش بوده و جای دارد از همه آنها تقدیر و تشکر کرد . در همین راستا از 5راننده خودرو های استیجاری و مینی بوس نیز تقدیر بعمل آمد .
در ادامه این مراسم به پاس کسب رتبه های برتر در حوزه حقوق شهروندی به پیشنهاد واحد روابط عمومی از چهار واحد فعال در این عرصه نیزبا هدایای فرهنگی تقدیر شد .
در پایان این مراسم از فعالان عرصه نماز ، فعلان عرصه ایمنی وتلاشگران طرح تکریم و همچنین کارکنان واحد روابط عمومی منطقه نیز تجلیل بعمل آمد .
و درنهایت مسئول روابط عمومی با قرایت سروده ای در زمینه روز پرستار این روز را گرامی داشت .

میلاد حضرت زینب س 3
میلاد حضرت زینب س 2
میلاد حضرت زینب س 1
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید