جزییات خبر

به منظور تسهیل در جابجایی مخزندارها

کشنده ریلی در منطقه استان مرکزی ساخته شد

(چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹) ۱۳:۰۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی از ساخت کشنده ریلی مخزندار راه آهن در منطقه استان مرکزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی ,سعید جمشیدی مدیر این منطقه از ساخت کشنده ریلی در انبار نفت سردار شهید رحیم آنجفی خبر داد.

وی گفت با عنایت به قیمت بالای وینچ ریلی جهت جابجایی مخزندارهای راه آهن,کشنده ریلی در منطقه استان مرکزی ساخته وآماده بهره برداری قرار گرفت.

ایشان به زمان انجام این پروژه نیز اشاره کرد وگفت: مدت زمان لازم برای ساخت پروژه فوق حدود 50 روز طول کشیده است که جهت جابجایی حداکثر تا 9 واگن خالی به کمک یک دستگاه تراکتور رومانی طراحی شده است.

این مقام مسئول به محل استفاده این دستگاه اشاره کرد وگفت:این دستگاه اولین بار جهت جابجایی واگنهای منطقه استان مرکزی منطقه استان هرمزگان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

جمشیدی نحوه استفاده از دستگاه فوق را نیز تشریح کرد وگفت:بااستفاده از قلاب های کشش متنوع نصب شده بر روی آن امکان اتصال دستگاه به انواع ناوگان ریلی باقلابهای متنوع شامل قلاب زنجیر,یونی کوپلر و... وجود دارد.

مدیر منطقه استان مرکزی به امتیاز این دستگاه نیز اشاره کرد وگفت:قیمت پایین ساخت آن (3/7 میلیارد ریال)،قابلیت رقابت آن با یک لکوموتیو مانوری،بهره برداری از آن توسط یک نفر،کارکرد آرام وثابت ودر مسیرهای طولانی حتی بدون راننده،دارای چهار چرخ فلزی بر روی ریل،سیستم تنظیم ارتفاع چرخها ،سهولت اتصال وجداشدن از ریل،هزینه تعمیر ونگهداری پایین واستفاده از مواد اولیه وتجهیزات مرغوب وبا کیفیت از مزایای آن می باشد.

سعید جمشیدی از تلاشگران این عرصه در واحدهای ذیربط تقدیر وتشکر کرد.

کشنده ریلی

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید