جزییات خبر

در اولین سالگرد سردار دلها انجام شد

نامگذاری ساختمان اداری منطقه استان مرکزی به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و بلوار روبروی انبار نفت و ستاد منطقه به نام شهید ابوالمهدی مهندس

(یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹) ۱۲:۳۸

به منظور تکریم و گرامی داشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ، و به پاس سالها رشادت و خدمت صادقانه ایشان در میادین رزم ، ساختمان اداری شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی به نام سردار حاج قاسم سلیمانی و بلوار روبروی آن به نام شهید ابوالمهدی مهندس مزین و نامگذاری شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی ، همزمان باایام فاطمیه (س) ، و در اولین سالگرد شهادت سردار دلها و همرزمان شهیدش با حضور جمشیدی مدیر منطقه ، امامان جمعه شهرهای مهاجران و شازند ، مسئولین سپاه روح الله استان و برخی از نمایندگان دستگاه ها و همچنین جمعی از کارکنان و بسیجیان منطقه ، مدیران عامل شرکتهای حمل و نقل و پیمانکاران فراورده های نفتی و رانندگان نفتکش مراسمی فرهنگی در نمازخانه منطقه استان مرکزی برگزار شد .
در این مراسم سرهنگ گلشن زاده به ایراد سخن پرداخت و گفت : سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با رشادتهای خود در مقابل داعش از مظلومین کشورهای عراق، یمن و سوریه دفاع کرد .
در ادامه سرهنگ ابراهیمی از مسئولین سپاه روح الله به خاطراتی از شهید حاج قاسم سلیمانی در ایام دفاع ایشان از اسلام پرداخت و در ادامه در وصوف شهیدان 13دی و ایام فاطمیه ( س) مداحی و مرثیه سرایی شد .
در پایان این مراسم با حضور مهندس جمشیدی مدیر منطقه استان مرکزی و میهمانان حاضر در مراسم از تابلوهای ساختمان اداری این منطقه به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و بلوار روبروی انبار نفت و ستاد به نام بلوار شهید ابوالمهدی مهندس رونمایی شد .
در پایان مدیر منطقه استان مرکزی از حاضرین در این مراسم تقدیر و ابراز امیدواری کرد بتوان با توکل بر خداوند منان و پیروی از مکتب ولایت و سردار دلها در امر ارایه خدمت به مردم و صیانت از حقوق شهروندان با سوخت رسانی مطلوب گامهای موثرتری بر داشت .

سالگرد شهادت سردار سلیمانی 6
سالگرد شهادت سردار سلیمانی 5
سالگرد شهادت سردار سلیمانی 4
سالگرد شهادت سردار سلیمانی 3
سالگرد شهادت سردار سلیمانی 2
سالگرد شهادت سردار سلیمانی 1
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید