جزییات خبر

جهت استفاده مناسب و بهینه از تجهیزات ریلی

اورهال Filling tubeخط 1 مخزندار راه آهن منطقه استان مرکزی به پایان رسید

(دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹) ۱۲:۱۰

به منظور استفاده بهینه ،و مناسب و ایمن از تجهیزات، دستگاهها و تاسیسات ریلی انبار نفت سردار شهید رحیم آنجفی ، اورهال Filling tubeخط 1 مخزندار راه اهن به پایان رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی، جمشیدی مدیر منطقه از اتمام اورهال Filling tubeخط 1 مخزندار راه آهن منطقه استان مرکزی به همت نیروهای مهندسی انبار خبر داد و گفت :تعمیرات اساسی Filling tubeخط 1 مخزندار راه اهن در منطقه استان مرکزی با موفقیت به پایان و در مدار فعالیت قرار گرفت .
وی هدف از این فرایند را جلوگیری از نشتی فراورده ، رفع انسداد مسیر ،حفظ و نگهداری سیستم در شرایط کار آمد و محافظت از قابلیت اطمینان در شرایط کنونی ذکر کرد .
این مقام مسئول تعمیرات فوق را شامل ترمیم سیلندر، اصلاح درپوش اورفیل ، سرویس کامل هیتر و ترموستاتها ، تعویض پکینک و اورینگ، عایقکاری و... دانست و گفت : برای جلو گیری از هر گونه مشکل عملیاتی این تعمیرات در حداقل زمان ممکن انجام گرفت.
شایان ذکر است در بارگیری ریلی منطقه استان مرکزی ، روزانه 4 میلیون لیتر فراورده LFO بارگیری می شود و با عنایت به فراورده جدید نفت کوره کم سولفور( ATR ) ، بارگیری همزمان دو فراورده مذکور امکان پذیر است.
در پایان ایشان از تلاش کارکنان مهندسی انبار تشکر و ابراز امیدواری کرد بتوان از توان پرسنل فعال و مستعد در کلیه فرایندها به نحو شایسته استفاده کرد .
استفاده بهینه از تجهیزات ریلی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید