جزییات خبر

در نشست با شرکتهای حمل و نقل

از رانندگان و شرکتهای فعال در عرصه سوخترسانی تجلیل شد

(شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹) ۱۳:۰۴

مدیر منطقه استان مرکزی با تجلیل از مدیران عامل شرکتهای حمل و نقل فراورده های نفتی و رانندگان فعال در عرصه سوخت رسانی آنان را طلایه داران خدمت نامید و از آنان تجلیل کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی، در نشست مدیر و مسئولین منطقه استان مرکزی با رانندگان حمل و نقل فراورده های نفتی و مدیران عامل شرکتها ضمن تدوین برنامه های تامین و توزیع در روزهای پایانی سال 99از فعالین این عرصه تجلیل شد . در این نشست سعید جمشیدی ناوگان حمل و نقل را یکی از بالهای پر قدرت شرکت ملی پخش نامید و گفت : بدون این بال ها شرکت نمی تواند به اهداف عالیه خود در امر سوخت رسانی برسد .

علیرضا تارخ رئیس واحدتامین و توزیع نیز به اهداف این واحد برای آینده اشاره کرد و گفت: امید است با تعامل و همدلی بتوان روزهای پایانی سال را به خوبی سپری کرد و قطعا همه رانندگان نفتکش و مدیران عامل شرکتها نمونه هستند که انشاء الله همه ساله در روز 26آذر ماه بعنوان روز حمل و نقل از تعدادی فعال در امر سوخترسانی تجلیل خواهد شد .

در ادامه این جلسه مختاری عضو هیات مدیر ه شرکت کاراترابر مرکزی از طرف کلیه شرکتهای حمل و نقل از مدیریت منطقه ، و تمامی واحدهایی که در امر حمل و نقل با این ناوگان همکاری می کنند تقدیر و تشکر کرد .

جلسه فوق دارای چند مصوبه بود که از مهمترین آنها می توان به مواردی چون ، آمادگی ناوگان حمل و نقل در روزهای پایانی سال ، تدوین کشیک نفتکشها برای ارایه خدمت در روزهای تعطیل ، تهیه یک دستگاه پمپ ضد حریق و نگهداری آن در یک مکان مناسب برای استفاده در زمان واژگونی نفتکشها ، ثبت نام در سامانهBaraneh.tehran.ir برای شارژ نفتگاز سهمیه برخی از نفتکشهای با کارکرد داخلی اشاره کرد .

در پایان سردار حسین الماسی فرمانده قرارگاه شهید میر حسینی و تیپ مرزهای مخصوص 110سلمان فارسی نزسا با اهداء لوح تقدیر ازسعید جمشیدی مدیر منطقه استان مرکزی به خاطر کمکهای سال 99 به زاهدان و سوخترسانی به مناطقی از چابهار تجلیل کرد .

جلسه حمل ونقل 5
جلسه حمل ونقل 3
جلسه حمل ونقل 2
جلسه حمل ونقل 1

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید