یکشنبه۳۰ خرداد ۱۴۰۰

جزییات خبر

طی یک اقدام مومنانه محقق شد

200 بسته مواد غذایی در بین خانواده های محروم توزیع شد

(دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۸:۱۷

همزمان با لیالی قدر به همت خیرین وابسته به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی 200 بسته حمایتی در بین خانواده های نیازمند توزیع شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی ، طی مراسمی فرهنگی با رعایت کامل پروتکل های بهدا شتی با زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی که در فضای باز برگزار شد اقلام تهیه شده جهت توزیع در بین خانواده های نیازمند به نمایندگان و روسای کمیته های امداد شازند ،توره و هندودر تحویل شد.

در این مراسم مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان ضمن تشکر از تمامی خیرین از جمله بسیج پایگاه امام حسین (ع)،شرکتهای حمل و نقل و بسیج شهید آهنگرانی و همچنین کارکنان مومن ،متعهد و نیکوکار گفت هدف از تشکیل چنین مراسماتی شفاف سازی ،اعتماد،و تبلیغ کار خیر است که امید است شاهد این گونه اقدامات مومنانه در دیگر فواصل زمانی از سال باشیم .

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین نیکزاد امام جمعه شهر مهاجران گفت : شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی سالهای سال است که در شب میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام با برگزاری محفل انس با قرآن کریم از کودکان تحت پوشش کمیته های امداد تجلیل و پذیزایی میکرد که طی دو سال گذشته به دلیل شرایط کرونایی از طریق تهیه بسته های حمایتی بعنوان جایگزین اقدام کرده است که این کارخیر بر اساس روایات اسلامی و قرآنی ثوابی چند برابر دارد.

سپس مجید مومنی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان نیز از عملکرد کارکنان و تمامی خیرین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی در ساخت یک باب منزل مسکونی در روستا های شهرستان هندودر و کمکهای مومنانه در طول فواصل مختلفی از سال تقدیر و تشکر کرد و گفت :حضور امروز من در این مراسم معنوی یکی از بهترین لحظاتی است که در این ماه مبارک نصیبم شده و به خاطر این حضور و این مراسم خدای مهربان را شاکرم .

در پایان 200بسته حمایتی به ارزش 25 میلیون تومان جهت توزیع در بین خانوارهای نیازمند و تحت پوشش کمیته امداد شهرهای توره ،هندودر و شازند و برخی قسمتهای دیگر علی الخصوص افراد شناسایی شده تقسیم گردید.
در پایان مراسم با اهدای اوح های تقدیری از طرف مدیر کل کمیته امداد استان از جمشیدی مدیر منطقه و همچنین ممیوند مسئول روابط عمومی منطقه تجلیل شد.

اهدای بسته های کمک معیشتی به ایتام 4
اهدای بسته های کمک معیشتی به ایتام 3
اهدای بسته های کمک معیشتی به ایتام 2
اهدای بسته های کمک معیشتی به ایتام 1

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید