یکشنبه۳۰ خرداد ۱۴۰۰

جزییات خبر

به پاس تلاشهای روابط عمومی منطقه استان مرکزی

مدیر عامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران از مسئول روابط عمومی منطقه استان مرکزی با اهدای لوح تقدیر تجلیل کرد

(دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۲:۱۲

مدیر عامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران با اهدای لوح تقدیر از عملکرد مسئول روابط عمومی منطقه استان مرکزی در حوزه تحقیق و پژوهش ، مسئولیت اجتماعی و حقوق شهروندی با تجلیل کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی، مهندس کرامت ویس کرمی مدیر عامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران،  با اهداء لوح تقدیر  از عملکرد غلامرضا ممیوند مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی،  به خاطر تلاش ایشان در حوزه های مختلف از جمله توسعه و ترویج مسئولیت اجتماعی شرکت ، حقوق شهروندی و انجام تحقیق و پژوهش در حوزه های مختلف تجلیل کرد . گفتنی است بررسی  نقش شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی در زمان دفاع مقدس برای اولین بار در میان مناطق 37گانه  ، نقش نماز موثر بر عملکرد کارکنان این منطقه ، نقش روابط عمومی منطقه استان مرکزی در اقناع مخاطبان ، نقش سیستمهای مدیریت کیفیتی بر عملکرد شرکت، و بررسی عملکرد شرکت در حوزه حقوق شهروندی،  و تدوین یک جزوه در مورد ادبیات  برندسازی در جایگاههای عرضه سوخت   و همچنین  چاپ و تالیف دو جلد کتاب با عناوین دریچه هایی به سوی سعادت و خوشبختی از منظر قرآن کریم و به رنگ قلم ، به نام پدر و همچنین 500قطعه شعر ادبی در مورد مدیریت ، فرایندهای مختلف  صنعت نفت ، علمی و مذهبی از جمله مهمترین تحقیقاتی است که در کارنامه ایشان به چشم می خورد .

مسئول روابط عمومی منطقه استان مرکزی ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل شرکت ملی پخش گفت:  آمادگی دارد برای تحقق اهداف عالیه شرکت در حوزه منابع و علوم  انسانی هر نوع تحقیقی را برای شرکت انجام دهد . درپایان ایشان از همراهی و تعامل مدیر منطقه استان مرکزی و دیگر عوامل و خادمان عرصه خدمت در حوزه مسئولیت اجتماعی و حقوق شهروندی و همچنین همکاران واحد روابط عمومی تشکر کرد . 
تقدیر از روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید