یکشنبه۳۰ خرداد ۱۴۰۰

جزییات خبر

در منطقه استان مرکزی محقق شد

افتتاح سه جایگاه در استان مرکزی

(چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰) ۰۹:۲۰

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی از افتتاح سه باب جایگاه عرضه سوخت در استان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی سعید جمشیدی گفت : در طول 2ماهه گذشته سه باب جایگاه عرضه سوخت مایع در شهرهای خمین ، دلیجان و ساوه توسط بخش خصوصی و با نظارت و کنترل واحدهای شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی به بهره برداری و در خدمت مردم قرار گرفت .

جمشیدی گفت: در شرایط سخت کرونایی یک باب جایگاه عرضه سوخت به نام فیروز آباد در شهرستان خمین و یک باب جایگاه دیگر به نام مهستان شماره 1در شهر دلیجان وجایگاه عرضه سوخت مهستان 2در شهرستان ساوه ساخته و مورد بهره برداری و در مدار سوخت رسانی به هم استانیها و هموطنان عزیز قرار گرفت .

مدیر منطقه استان مرکزی عنوان داشت: سه جایگاه فوق مجموعا دارای 40نازل ( 20نازل بنزین و 20نازل نفتگاز )می باشد که در توزیع وارایه سوخت در بین ناوگان حمل و نقل و رانندگان خودروها میتواند موثر باشد .

این مقام مسئول به اشتغالزایی در این جایگاهها نیز اشاره کردو گفت: با بهره برداری از این سه باب جایگاه زمینه اشتغال مستقیم برای حداقل 20نفر فراهم شده است . ایشان به حجم سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی برای جایگاه های فوق اشاره کرد و گفت: از آغاز کلنگ زنی تا پایان و بهره برداری مجموعا 16میلیارد تومان برای ساخت و نصب تجهیزات هزینه شده است .

جمشیدی به مساحت اختصاص یافته موارد فوق نیز اشاره کرد و گفت: سه پروژه فوق مجموعا 15هزار متر مربع مساحت را به خود اختصاص داده که بزرگترین و وسیعترین آنها جایگاه مهستان شماره 2ساوه با مساحت 10هزار مترمربع و کوچکترین آن جایگاه فیروز آباد در شهر خمین با وسعت هزار و 200 متر مربع میباشد که مجموعا میتوانند در راه صیانت از حقوق شهروندان و سوخترسانی به مردم موثر باشد .

مدیر منطقه استان مرکزی ضمن تشکر از مدیران و مالکان جایگاههای عرضه سوخت فوق الذکر از مساعدت مدیران و مسئولین استانی و شهرستانی برای این اقدام مهم و همچنین از روئسای نواحی ساوه ، خمین و دلیجان و دیگر واحدهای کنترلی و نظارتی منطقه از جمله واحدهای بازرگانی ، سامانه هوشمند ، خدمات مهندسی ، ایمنی و بهداشت محیط زیست تقدیر و تشکر کرد و از مردم شریف استان و رانندگان عزیز خواست با ورود به جایگاههای فوق الذکر برای سوختگیری رعایت اصول ایمنی را داشته باشند .

یاد آوری میگردد با بهره برداری از این سه باب جایگاه تعداد جایگاه های استان مرکزی به 93باب افزایش می یابد.

افتتاح سه باب جایگاه 5
افتتاح سه باب جایگاه 4
افتتاح سه باب جایگاه 3
افتتاح سه باب جایگاه 2
افتتاح سه باب جایگاه 1

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید