چهارشنبه۱۹ اَمرداد ۱۴۰۱

جزییات خبر

بازدید رئیس HSE ستاد از منطقه استان مرکزی

رئیسHSE شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از منطقه استان مرکزی بازدید کرد

(یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱) ۱۲:۲۷

رئیس HSE شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در بازدید خود از منطقه استان مرکزی عملکرد این واحد را مورد ارزیابی قرار داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی،  سهرابی رئیس  HSE ستادشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ، به همراه آقای چاهستانی مسئول ایمنی و آتش نشانی آن ستاد با حضور در منطقه استان مرکزی و انبار نفت سردار شهید رحیم آنجفی و سایر واحدهای مربوطه عملکرد این منطقه در حوزه های مورد نظر را مورد ارزیابی و بررسی قرار و از نزدیک با پایش و بررسی فرایندهای ایمنی رهنمودهای لازم را ارائه دادند .

در این بازدید مدیر منطقه استان مرکزی به تشریح وضعیت واحد HSE و فرایندهای مختلف در حوزه های مربوطه از ابتدای ساخت انبار نفت شهید آنجفی تاکنون پرداخت و ابراز امیدواری کرد با اصلاح وبهبود روشهای ایمنی ، رعایت اصول ایمنی در بین کارکنان و ناوگان حمل ونقل و استفاده بهینه از توان وظرفیت منطقه در این حوزه برای جلو گیری از هر نوع حادثه گامهای موثری برداشت .

در ادامه رئیس HSE شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ، مدیر منطقه و جمعی از مسئولین از قسمتهای مختلف منطقه و انبار نفت شهید آنجفی بازدیدو مشکلات و کمبودها در زمینه های بهداشت ، ایمنی ، محیط زیست ، پدافند غیر عامل و مدیریت بحران ، ساخت ایستگاه جدید ایمنی و آتش نشانی بر اساس الگوی C ابلاغی از سوی مهندسی ساختار سازمانی ،وضعیت نیروی انسانی ، تجهیزات و امکانات موجود و مورد نیاز و همچنین ، مسائل مربوط به پروژه ساخت آزاد راه اراک خرم آباد در تقاطع شرکت های نفتی و ... مورد تجزیه و تحلیل و بررسی قرار گرفت و ابراز امیدواری کرد نتیجه این پایش وبررسیها و ابلاغ مصوبات در نظر گرفته شده برای ادامه تحقق اهداف و دستاوردهای ایمنی موثر واقع گردد .

بازدید رئیس اچ اس ای ستاد 2
بازدید رئیس اچ اس ای ستاد 1

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید