چهارشنبه۱۹ اَمرداد ۱۴۰۱

جزییات خبر

برای خدمت به مردم و تسهیل در سوخت رسانی

96مین جایگاه عرضه سوخت منطقه استان مرکزی به بهره برداری رسید

(یکشنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۱) ۰۷:۲۸

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی از افتتاح 96مین جایگاه عرضه سوخت استان مرکزی خبر داد .

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی ، از افتتاح مجتمع گردشگری و جایگاه عرضه سوخت فراورده بنزین تاج وتخت در محدوده شهر اراک کیلومتر 3جاده اراک - خمین خبر داد و گفت :جایگاه فوق دارای دو سکو وچهار نازل بنزین میباشد که همزمان با عید سعید قربان برای ارائه خدمت به مردم با دارا بودن نمازخانه و سرویسهای بهداشتی و سایر خدمات رفاهی دیگر به بهره برداری رسید .
ایشان افزود این جایگاه در مساحت دوهزار و 500متر مربع وبا هزینه 40میلیارد ریال طی دو سال وتحت شرکت دارای نشان تجاری سیال بار اردبیل ساخته شده است .
این مقام مسئول به اشتغال زایی جایگاه فوق اشاره کرد و گفت: هم اکنون 7نفر به طور مستقیم در این جایگاه مشغول به کار میباشد که با توجه به مساحت زمینهای اطراف امکان اشتغال زایی بیشتری نیز در اینده وجود دارد .
مدیر منطقه استان مرکزی جایگاه تاج وتخت را 96مین جایگاه استان مرکزی می داند که با افتتاح آن مردم فهیم این استان و سایر مسافران گرانقدر از این جاده مواصلاتی میتوانند با مراجعه به آن نسبت به سوختگیری بر اساس رعایت شرایط ایمنی اقدام کنند .
در پایان جمشیدی از تلاشگران این عرصه ، موافقت مدیران ومسئولین ستاد، مدیران ومسئولین دستگاههای اجرایی استان، و واحدهای مختلف منطقه که در راه تحقق این سازه تلاش و همکاری کردند تقدیر کرد .

افتتاح جایگاه تاج وتخت 4
افتتاح جایگاه تاج وتخت 3
افتتاح جایگاه تاج وتخت 2

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید