چهارشنبه۱۹ اَمرداد ۱۴۰۱

جزییات خبر

در سفر هیات دولت

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از منطقه استان مرکزی بازدید کرد

(یکشنبه ۲ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۱:۲۴

در سفر هیات دولت به استان مرکزی معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی ( به عنوان نماینده وزیر محترم نفت) از صنایع نفتی بویژه انبار نفت سردار شهید رحیم آنجفی بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی سعید جمشیدی مدیر این شرکت از بازدید معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از انبار نفت این منطقه خبر داد وگفت : با تحقق سفر دولت در روزهای 30و31تیر ماه قسمتی از عملکرد شرکتهای نفتی در جلسات متعدد به سمع ایشان رسید وموارد مختلف کاری و سازمانی به صورت تخصصی مورد بحث وتبادل نظر قرار گرفت .

جمشیدی مسئولیت برنامه ریزی ، هماهنگی و مستند سازی جهت سفر معاون وزیر نفت از صنایع نفتی را برعهده شرکت ملی پخش فراورده های نفتی خواند وگفت: به گونه ای برنامه ریزی گردید که طی جلسات وبازدید ها، مدیران صنعت نفت بتوانند به صورت مستقیم مشکلات و پیشنهادات و راهکارهای بهبود فرایندهای شرکتهای خود را عنوان کنند .
ایشان به تشکیل میز خدمت این شرکت در محل شرکت ملی گاز استان اشاره کرد و افزود : طی دو روز با استقرار تیم بازرسی، پاسخگویی و ارتباطات با مردم وزارت نفت در این محل این جانب بعنوان مدیر منطقه به همراه روابط عمومی و سایر کارشناسان دیگر منطقه با حضور در محل تشکیل شده با مردم و مراجعین ملاقات و به درخواستهای آنها پاسخ داده که امید است توانسته باشیم با تکریم به مردم وظیفه خود را انجام داده باشیم .
این مقام مسئول آموزش تعدادی از کارکنان وهمکاران واعزام تعداد ی از آنها جهت پاسخ گویی به درخواست مردم از طریق سامانه 111سامد و همچنین استقرار در محل دریافت نامه های مردم وتحویل به مراجع پاسخگو را از دیگر اقدامات این منطقه در زمان سفر هیات دولت به استان ذکر کرد.
ایشان به تعداد بازدیدهای معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی نیز اشاره کرد و گفت: بعد از اولین تشکیل جلسه با مدیران صنعت نفت استان در سالن تشکیل جلسات خطوط لوله ومخابرات منطقه مرکزی ایشان از ساختمان شبکه بهداشت ودرمان استان مرکزی و لرستان ، پتروشیمی شازند ، شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی و پالایشگاه امام خمینی شازند ( ره) شازند بازدید و از نزدیک با مدیریتهای سطوح مختلف وکارکنان وتلاشگران این عرصه آشنا و از عملکرد مطلوب این شرکت تشکر و قدر دانی کرد .
مدیر منطقه استان مرکزی آخرین برنامه با مهندس شاهمیرزایی بعنوان فرمانده بسیج وزارت نفت نیز اشاره کرد و گفت : جلسه وی با مدیران بسیجی صنایع نفتی، فرماندهان بسیج ، مسئولین فرهنگی حوزه ها به میزبانی خطوط لوله ومخابرات در پاسی از شب گذشته مورخ31تیر ماه انجام که گزارش عملکرد کلیه حوزه ها و پایگاهها بویژه بسیج پایگاه امام حسین( ع) شرکت ملی پخش فراوارده های نفتی منطقه استان مرکزی به سمع واطلاع وی رسانده شد و ایشان از تلاش بسیجیان شرکتهای نفتی تقدیر و تشکر کرد .
در پایان مدیر منطقه استان مرکزی از تمامی مسئولین ودستگاههای اجرایی استان ، مدیران وکارکنان صنایع نفتی ، و تلاشگران عرصه خدمت وهمکاران منطقه استان مرکزی که در طی سفر دولت همکاری و کمک کردند کمال تقدیر و تشکر را بعمل آورد و ابراز امیدواری کرد این سفر بتواند منشاء خیر و برکت برای استان وصنعت نفت باشد .

خبر حضور معاون وزیر نفت  8
خبر حضور معاون وزیر نفت  7
خبر حضور معاون وزیر نفت  6
خبر حضور معاون وزیر نفت  5
خبر حضور معاون وزیر نفت  4
خبر حضور معاون وزیر نفت  3
خبر حضور معاون وزیر نفت  2
خبر حضور معاون وزیر نفت  1

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید